Przejdź do głównej zawartości

LOKALIZACJA

Wyjątkowa lokalizacja Hotelu Lido pozwala cieszyć się zarówno urokiem naturalnej scenerii, jak i klimatem nadmorskiego miasteczka.

Jurata położona jest w najpiękniejszej części Półwyspu Helskiego i od dziesięcioleci uznawana jest za najbardziej prestiżowy, nadmorski kurort. Każdego roku odwiedzają ją zarówno polscy, jak i zagraniczni turyści. Przez wiele lat odpoczywali tutaj artyści, politycy i celebryci. Prawie stuletnia tradycja stanowi o wyjątkowości i jakości tego miejsca wśród polskich miejscowości nad Bałtykiem. Jurata to sentymentalna podróż dla starszego pokolenia i lekcja historii dla młodych.

Unikalna lokalizacja to niewątpliwy atut naszej inwestycji. Zaledwie kilka minut będzie dzielić Cię od malowniczej plaży oraz molo. Spacer promenadą Międzymorze, wzdłuż której znajdują się kameralne knajpki i sklepiki z pamiątkami, to doskonały pomysł na leniwe popołudnie.

PRESTIŻOWY adres

GWIAZDY ESTRADY

Z chwilą powstania Jurata uznawana była za luksusowy kurort dla elity. Od początku lat 30. ubiegłego wieku bywały tu bowiem największe gwiazdy estrady i osobistości świata polityki. Najczęstszym miejscem ich spotkań był Hotel Lido, którego już wtedy doceniano za nowoczesny i elegancki charakter.

Galeria

loading...